Kihívások

Legyél Te is Sportoljma Nagykövet!

Te is kipróbálnád magad Sportoljma Nagykövetként? Olyan, legalább 3 fős sportközösségek jelentkezését várjuk, akik szívesen bemutatnák mit jelent számukra a terepfutás. Előzetes tapasztalat nem szükséges, akkor is itt a helyetek ha még csak most ismerkedtek a sportággal vagy éppen gondolkodtok rajta hogy szívesen belevágnátok! A pályázatot február 18 és 25 között tudjátok benyújtani, mely a sportoljma.hu@decathlon.com email címre elküldött motivációs levéllel és bemutatkozó képpel érvényes! A nyertes sportközösséget egy videóforgatásra invitáljuk! A győztes csapattól - a számukra kölcsönadott action cam segítségével - egy 10 perces videó forgatását várjuk, melyben betekintést nyújtanak a terepfutást világába. A február 26-tól március 12-ig tartó 2 hetes forgatás után a videó a Sportoljma.hu weboldalon lesz elérhető, természetesen kiemelt formában! A 49 990 Ft értékű sportkamerán felül egy 50 000 Ft-os ajándékutalvány is üti a győztes markát! Szóval addig is futásra fel, és várjuk a pályázatokat!

A JELENTKEZÉS ELKÜLDÉSÉHEZ KÉRJÜK LÉPJ BE FIÓKODBA!