Kapcsolatok

Tízpróba Magyarország Kft.

Cím: 2040 Budaörs, Baross utca 146.
("sportoljma.hu" elnevezést mindenképp jelöljétek a borítékon)

Kérdésed, javaslatod, észrevételed vagy problémád adódott? Írd meg nekünk!

sportoljma.hu@decathlon.com

Áruházi Kapcsolattartók

Budaörs

Jung Krisztina
krisztina.jung@decathlon.com

Corvin

Kiss Boglárka
boglarka.kiss@decathlon.com

Horváth Zoltán
zoltan.horvath1@decathlon.com

Csömör

Bozsó Brigi
brigitta.bozso@decathlon.com

Debrecen

Nagy Norbert
norbert.nagy1@decathlon.com

Dunakeszi

Komondi Nikolett
nikolett.komondi@decathlon.com

Nagy Nikolett
nagy.nikolett@decathlon.com

Dunaújváros

Gulyás Péter
peter.gulyas@decathlon.com

Győr

Turbók András
andras.turbok@decathlon.com

Zsédely Dávid
david.zsedely@decathlon.com

Hatvan

Nagy Krisztián
krisztian.nagy@decathlon.com

Demeter Dóra
dora.demeter@decathlon.com

Varga Jolga
jolga.varga@decathlon.com

Kecskemét

Song Diána
diana.song@decathlon.com

Bánki Jusztina
jusztina.banki@decathlon.com

Miskolc

Dovák Dávid
david.dovak@decathlon.com

Oszterman Éva
eva.oszterman@decathlon.com

Nyíregyháza

Torma Tamás
tamas.torma@decathlon.com

Ambró Mihály
mihaly.ambro@decathlon.com

Nyugati tér

Minya Gergő
gergely.minya@decathlon.com

Sopron

Mészárosné B. Éva
eva.meszarosnebuzsaki@decathlon.com

Tremmel Jenifer
jenifer.tremmel@decathlon.com

Soroksár

Báthori Attila
attila.bathori@decathlon.com

Szeged

Hatvani Katalin
katalin.hatvani@decathlon.com

Székesfehérvár

Radványi Balázs
balazs.radvanyi@decathlon.com

Szombathely

Déri Anita
anita.deri@decathlon.com

Kovács Tamás
tamas.kovacstamas@decathlon.com

Tatabánya

Nagy Krisztina
krisztina.nagy@decathlon.com

Zalaegerszeg

Kocsis Tamás
tamas.kocsis@decathlon.com

Bedő Evelin
evelin.bedo@decathlon.com